Pracownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert dla Klienta
  • sprzedaż produktów finansowych (bezpośrednio w placówce)

Wymagania:

  • dobra obsługa komputera
  • komunikatywność
  • umiejętności sprzedażowe
  • wysoka kultura osobista
  • ukierunkowanie na zarabianie
  • energiczność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca stacjonarna w biurze obsługi Klienta
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • miła atmosfera
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestniczenia w szkoleniach
  • konkursy sprzedażowe
  • możliwość awansu
  • praca w samym Centrum miasta

Kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacja@mtim.eu . W tytule prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.