Telemarketer

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny z klientami nowymi i stałymi (z bazy firmy)
  • udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej
  • umawianie spotkań handlowych
  • prezentowanie telefonicznie oferty
  • kontakt z innym działami

Wymagania:

  • znajomość pakietu Microsoft Office – Word, Excel
  • doświadczenie w pracy związanej z kontaktem z klientami
  • bardzo dobra dykcja
  • komunikatywność
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne – umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • praca stacjonarna w godzinach 8-16
  • umowę o pracę
  • miła atmosfera
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestniczenia w szkoleniach
  • możliwość awansu
  • praca w samym Centrum miasta

Kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacja@mtim.eu . W tytule prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.