Kredyty i pożyczki

Jeśli potrzebujesz gotówki lub chciałbyś zmniejszyć swoje raty, trafiłeś w dobre miejsce.

Oferta kredytów i pożyczek to najważniejsza usługa, która jest oferowana przez punkty obsługi Klienta MONEY TRADE & MEDIA Sp. z o.o. Usługa ta polega na dobraniu oferty kredytu lub pożyczki według wymagań i potrzeb każdego Klienta, który zgłosi się do naszego punktu. Klienci w trudnej sytuacji materialnej, poszukujący pożyczki dla zadłużonych, czy też po prostu poszukujący porady w kwestii kredytu. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, czego przykładem jest wprowadzanie co raz to nowszych jak i zróżnicowanych produktów kredytowych. Skutek tego ogromnego trudu oraz starań to bardzo szeroki wachlarz pożyczek i kredytów, również pozabankowych. Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc finansową dla Klientów z każdej grupy zawodowej, nawet dla osób nie uzyskujących dochodów, czy osób figurujących w rejestrach dłużników. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze punkty mogą dostosować ofertę kredytów i pożyczek indywidualnie dla oraz osiągnąć znaczną przewagę nad konkurencją.

Nasza oferta

Kredyty gotówkowe

Gotówka na dowolny cel w kredycie bankowym lub pożyczce pozabankowej? Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy – zadbamy o to. Wybierzemy ofertę, która nie obciąży Cię nadmiernie i pozwoli niezwłocznie zrealizować Twoje plany. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kredytów i pożyczek gotówkowych dostosowanych do każdego portfela. Dzięki Nam znajdą Państwo łatwy i szybki sposób na dodatkowe pieniądze na dowolny cel, które pozwolą spełnić marzenia. W tej gamie produktowej posiadamy dostępność wielu ofert bankowych a dla Klientów z brakiem zdolności kredytowej, wpisami w bazach, komornikiem mamy największy wybór produktów pozabankowych.

Kredyty i pożyczki konsolidacyjne

Oferta kredytu konsolidacyjnego skierowana jest do osób, które posiadają już zadłużenie w bankach. Łącząc wszystkie kredyty w jeden zyskujesz szereg korzyści, między innymi najważniejszym atutem tego produktu jest fakt posiadania jednej raty często obniżonej nawet o 60 %. Odzyskaj płynność finansową, płac mniej miesięcznie a wszystko to w jednej racie co pozwoli na łatwe zaplanowanie swoich finansów na wiele miesięcy do przodu. Nie przepłacaj – podejmij decyzje o konsolidacji już teraz a korzyści zaczną Cię zaskakiwać każdego miesiąca. Nasi doradcy będą trzymali pieczę na co raz to dogodniejszymi ofertami finansowymi co pozwoli Ci być na bieżąco w najkorzystniejszej ofercie indywidualnie skrojonej na miarę twojego portfela.

Kredyty firmowe

Oferujemy kredyty inwestycyjne, gotówkowe oraz wszystkie inne oferty rynkowe, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć skrzydła. Naszą wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi kredytów firmowych zdobyliśmy na podstawie praktyki, badań i monitoringu tego sektora gospodarki. Te obserwacje jasno wskazały brak ofert finansowania dla indywidualnych przedsiębiorców, co jest niezbędne do rozwoju każdej firmy. Nie wymagamy zaświadczeń z ZUS i US, oferujemy kredyty na oświadczenie z maksymalnymi okresami spłaty bez dodatkowego zabezpieczenia. Te dogodne procedury wspiera również możliwość odroczenia spłaty – tak zwany urlop w spłacie kredytu – wybrany właśnie wtedy kiedy go potrzebujesz.

Jako doradcy Klienta biznesowego zdajemy sobie sprawę, że Państwa firma musi posiadać płynność finansową – a co za tym idzie – wypłacalność Państwa wobec kontrahentów, urzędów i banków. Wychodząc na przeciw stałym Klientom, szanując ich czas, nasi doradcy docierają do Państwa firm, przedstawiając i realizując oferty spełniające oczekiwania. Dzięki stosowaniu tej praktyki nasi Klienci wiedzą że mają zapewnione bezpieczeństwo w prowadzonej przez siebie działalności, darząc nas zaufaniem a co za tym idzie oczekują doradztwa w finansach osobistych. Jeżeli Twoja firma nie posiada tak kompleksowej i fachowej obsługi chcemy Ci ją zapewnić.

Produkty hipoteczne

Jeśli planujesz zakup mieszkania, chciałbyś obniżyć ratę posiadanego kredytu na dom lub chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości, a nie masz ochoty przedzierać się przez zawiłości ofert bankowych – zdaj się na nas. Oferujemy kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką lub pożyczki hipoteczne – wszystko, co ma związek z hipoteką i pozwoli Ci zrealizować plany możliwie najniższym kosztem i bez zbędnych nerwów. Ten segment Kredytów / Pożyczek to obecnie najtańsza forma finansowania proponowane przez banki. Wysoka wartość nieruchomości wynikająca z dzisiejszych cen rynkowych, długi okres spłaty proponowany w umowach, niskie stopy procentowe stawiają tą ofertę jako numer jeden na rynku. To tylko niektóre korzyści wynikające z kredytu hipotecznego. Jeśli chcesz wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dostosowany do Twoich potrzeb- zapraszamy do biura, gdzie doradca przedstawi najlepsze na rynku indywidualnie dopasowane oferty.

Kredyty samochodowe

Twoje wymarzone auto w zasięgu ręki, niezależnie od marki i ceny. Wiemy, że dla Ciebie liczy się przede wszystkim komfort jazdy – całą resztę bierzemy na siebie.

Zgłaszając się do MTIM Sp. z o.o. możesz mieć pewność, że firma którą Ci zaproponujemy, była sprawdzona przez nas pod kątem wiarygodności, nie ma żadnych znanych nam negatywnych opinii, jest firmą uznaną na rynku pożyczek czy też kredytów, a co za tym idzie według nas jest najbardziej odpowiadającym Twoim potrzebom rozwiązaniem.

Reprezentowany przykład pożyczki

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,7%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowania kosztów): 36000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 50965,99 zł, oprocentowanie nominalne 6,99%, całkowity koszt kredytu: 14965,99 zł (w tym prowizja 4000 zł (10%), odsetki 10965,89 zł), 86 równych miesięcznych rat w wysokości 592,63 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowania Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg. stanu na 02/02/2016 r.

Pożyczkodawca

Money Trade & Media Sp. z o.o. informuje, iż współpraca w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych z Fines S.A., GTF Sp. z o.o., Alior Bank, Bank BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, Bank Handlowy, Bank Millennium, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pocztowy, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, BNP Paribas, Credit Agricole Bank Polska, Deutsche Bank Polska, DNB Bank Polska, Euro Bank, Getin Noble Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, mBank, Nordea Bank, Plus Bank, Bank PKO BP, Raiffeisen Polbank, Santander Consumer Bank, TF Bank, informuje, iż z tytułu współpracy opisanej powyżej otrzymuje od pożyczkodawców wynagrodzenie, a nadto w ramach zawieranych umów i zależnie od ich treści, posiada umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych, koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy.