Money Trade & Media Sp. z o.o.

Money Trade & Media Sp z o.o. (MTIM) to spółka o szerokim wachlarzu usług finansowych pozwalających na wiele indywidualnych rozwiązań, które stosujemy w praktyce podczas realizacji swoich zadań. MTIM to także grupa doradców świadczących usługi na najwyższym poziomie, pełnym zrozumieniem dopasowując się do często nietypowych potrzeb.

Swoje doświadczenia zebraliśmy z różnych dziedzin rynku finansowego i jako młody ambitny zespół chcemy podzielić się tą wiedzą z naszymi Klientami wybierając najkorzystniejsze rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco w trendach na rynkach finansowych, stale poszerzając swoje kwalifikacje. Dlatego nasi Klienci mogą liczyć na rozwiązania indywidualnie dopasowane do każdej sytuacji – czasem nietypowe, ale zawsze tworzone na miarę Twoich potrzeb a przede wszystkim możliwości których zakres Ty sam wyznaczasz. Kierujemy się zasada, że to Ty masz prawo do ostatecznego wybory i oceny oferty a my jako osoby znające zakres oraz obowiązki jakie wynikają z podpisanych dokumentów rzetelnie i jasno przedstawiamy parametry wybranej oferty. Poszerzając wciąż zakres naszych usług o coraz to nowsze rozwiązania finansowe oraz współpracując z nowymi podmiotami mamy nadzieję, że zawsze spełnimy oczekiwania naszych Klientów co pomoże nam zbudować mocny fundament wizerunku naszej firmy w Państwa oczach.

Money Trade & Media Sp z o.o. jako spółka tworzymy grono niezależnych doradców nie powiązanych kapitałowo z żadną dużą instytucją finansową. Daje to naszym Klientom pewność, że doradcy finansowi naszej spółki działają tylko i wyłącznie w Państwa interesie, wyszukując z pełnej oferty rynku najlepsze rozwiązania finansowe, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego z naszych Klientów.