Opieka Prawna

Jako duża firma finansowa, aby zapewnić swoim Klientom pełen wachlarz usług jak i bezpieczeństwa w dbałości o swoje finanse poniżej przedstawiamy Państwu niespotykaną i innowacyjną usługę porad prawnych dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.

Pakiety indywidualne

 • MTIM TIP – telefoniczna informacja prawna
 • Pomoc prawna świadczona przez naszych prawników to gwarancja skutecznego rozwiązania sporów prawnych związanych z życiem osobistym i zawodowym. Będąc Klientem tej usługi w MTIM, możesz cieszyć się komfortem profesjonalnych informacji prawnych, korzystać ze wzorów umów i pism, a także liczyć na przygotowanie spersonalizowanych dokumentów prawnych. Angażujemy się we wszystkie zgłaszane do nas sprawy i dokładamy wszelkich starań, aby każda konsultacja skutkowała sukcesem jak i bezpieczeństwem naszego Klienta.

  Co daje usługa MTIM opieka prawna

  • Ochrona prawna przez zespół naszych ekspertów
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Oszczędność Twojego czasu i kosztów

  Postaw na rzetelną markę, która jest niezawodna i szczyci się pomaganiem Polakom w dochodzeniu swoich praw.
  Odbierz kartę a następnie korzystaj bezpłatnie z informacji prawnych przez 12 miesięcy!

  Pakiety dla biznesu

  MTIM Sp. z o.o. z sukcesem współpracuje z firmami spoza branży prawniczej. Realizujemy konkretne projekty na indywidualne zamówienia.
  Zapewniamy wysoki poziomu współpracy tak, aby przynosiła ona satysfakcję wszystkim zaangażowanym stronom. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, chętnie przygotujemy też oferty dostosowane do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Telefoniczna Informacja Prawna

  Telefoniczna Informacja Prawna jest skutecznym sposobem dedykowanym Firmie, dla pracownika i do Klienta. To rozwiązanie nowatorskie, które jednocześnie wykorzystuje mechanizmy mobilnej informacji prawnej jak i standardowej.
  Oprócz gotowych rozwiązań, oferujemy także niestandardowe formy dostosowane do oczekiwań kontrahentów. Prowadziliśmy wiele negocjacji w sprawie naszych Klientów które zakończyły się sukcesem więc nie zwlekaj i Ty dołącz do grona naszych Klientów.

  Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod adresem sekretariat@mtim.eu i zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i rzeczowo.

  Do pobrania

  Regulamin świadczenia pakietowych usług prawnych